З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дорогі учні, батьки, педагоги, працівники гімназії! Сьогоднішній день для кожного з вас по-справжньому особливий, зворушливий, щемливий, адже він проводиться в умовах воєнного стану. Тисячі українських школярів у цей день не братимуть участь у святкових традиційних заходах, зустрінуть свято дистанційно, сидячи за комп’ютерами та телефонами. Дню знань бути! Ніхто і ніщо не зможе позбавити нас можливості навчатися, пізнавати, досліджувати, міркувати, здобувати нові знання та ставати щороку більш освіченішими, зростаючи гідними громадянами своєї держави. Адже знання, які проростають зернами в наших дітях, найстрашніші для ворога, ніж військова зброя.

10:58 01.09.2022

Ваша перемога - це крок до найочікуванішої перемоги!!!

Гімназисти є постійними активними учасниками Малої академії наук. У цьому навчальному році на конкурс було представлено дві роботи: "Кожне сільце має своє слівце, або Місцеві діалекти Семенівщини" (учениця 11 класу Ятчук Анна, керівник Ятчук О.М.) та "Масове знищення євреїв Семенівки" (учениця 10 класу Шкурат Дарія, керівник Карпенко Є.Л.).

14:44 14.07.2022

День захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.

14:39 14.07.2022

Ура!!! Канікули!!!

Вітаємо нашу велику гімназійну родину з закінченням 2021 - 2022 навчального року!

08:52 01.06.2022

Психологічна підтримка під час війни

З метою надання психологічної та соціально-психологічної підтримки всім учасникам освітньо-виховного було створено групу "Психологічна підтримка під час війни" Приєднуйтесь будь ласка!

20:48 05.05.2022

Найвеличніше свято - Великдень чекає вся Україна

Найвеличніше свято - Великдень чекає вся Україна. Ми віримо, що наша країна постане з руїн і воскресне у мирі, радості та щасті! Наші юні гімназисти у малюнках зобразили радісні миті свята, що наближається.

20:46 05.05.2022

Найвеличніше свято - Великдень чекає вся Україна

20:46 05.05.2022

Психологічна допомога під час війни

Психологічна служба гімназії продовжує свою роботу дистанційно і надає психологічну допомогу, консультації,підтримку всім учасникам освітньо-виховного процесу: вчителі,учні,батьки,опікуни...А також переселенцям.

20:42 05.05.2022