Історія закладу

Історія Семенівського ліцею сягає у далекий 1867 рік, коли в приміщенні суспільного дому, де зараз знаходиться краєзнавчий музей, було відкрито сільське двокласне народне училище.

У 1877 році училище очолив Л.П.Стефановський, який закінчив Чернігівську духовну семінарію.

В училищі навчалося 179 хлопців та 49 дівчат.

У 1896 році для училища було збудовано нове приміщення (зараз це приміщення №2 гімназії).

У 1909 році двокласне народне училище стало міським 4-х класним, а в 1913 році воно було реформовано у вище початкове.

У 1918 році його було закрито, і відкрито початкову школу І ступеня, так звану єдину трудову школу.

У 1932 році відбулася чергова шкільна реформа. Семенівська школа І ступеня була перетворена у неповну середню школу ім. В.В.Воровського, а з 1 вересня 1945 року навчальний заклад запрацював як середня школа №2.

У 1969 році відкрито нову будівлю середньої школи №2 ім. В.В. Воровського (на фото).

З 1 вересня 2001 року школа запрацювала як школа-гімназія №2 (рішення Семенівської райдержадміністрації №273 від 29 серпня 2001р.).

А з 12 січня 2005р., як гімназія (розпорядження №3 Семенівської районної адміністрації від 12.01.2005р.)

У 2012-2013 навчальному році за кошти держбюджету було проведено реконструкцію системи опалення, заміну віконних блоків, утеплення будівлі гімназії та реконструкцію фасаду.

Усі приміщення ліцею відповідають державним стандартам і мають задовільний технічний стан.

Враховуючи потреби учнів, побажання батьків, фахову підготовку педагогічних кадрів у гімназії введено природничо – математичний і суспільно – гуманітарний напрями, математичний та історичний профілі.