Так тримати!!!

Вітаємо керівника гуртка Сокол Аллу Петрівну з перемогою у відкритій особистій першості з настільного тенісу серед працівників закладів освіти Семенівської громади !!!

15:07 25.03.2021

Правопорушення і відповідальність

Сьогодні, як ніколи, важлива співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота сприяє попередженню злочинності серед молоді, дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її  в майбутньому.

14:32 18.03.2021

ПОДАРУЙ РАДІСТЬ СТАРЕНЬКИМ

Напередодні свята 8 Березня юні гімназисти - учасники команди "Сокіл" (Джура) зібрали солодощі й теплі шарфи для бабусь, які мешкають в будинку престарілих. Слід зазначити, що гімназисти часто бувають в цьому закладі, дарують тепло своїх душ одиноким стареньким. Для школярів це справжні уроки добра і милосердя.

08:57 11.03.2021