Пост вдячності...

Дата: 09.01.2024 14:49

Дякуємо дітям, їх батькам та невтомним вчителям шкіл √2, 3, 4,12,15,20,24,32, Мудрангелики м. Чернігова, які доєдналися до акції "Від дитини до дитини", яку організувала ГО"Сяйво Сіверщини".

Наші ліцеїсти, які постійно перебувають на території Семенівської громади, проживають та навчаються найближче до ворога і щодня чують вибухи, отримали подарунки, малюнки, листи з побажаннями Перемоги, Миру та спокою.

Щиро вдячні за тепло, увагу та турботу ГО"Сяйво Сіверщини" та всім дотичним до новорічного дива, яке Ви подарували нашим діткам.

Зичимо Вам, пані вчителько, міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, творчого пошуку, успішних звершень задуманих справ, здійснення всіх мрій і задумів, щедрих урожаїв на освітянській ниві. Нехай успіхи та перемоги окрилюють Вас на нові звершення та здобутки на благо України!