Вітаємо!

Дата: 27.06.2023 12:21

З 13 до 15 червня 2023 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців. Програма заходу включала: STEM-освіту з агробіологічного профілю (акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки, технології, технічну творчість та математику), профільні майстер-класи, презентація професійної майстерності, віртуальна екскурсійна програма. В рамках Зльоту відбувся: фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (онлайн).

Команда здобувачів освіти Семенівської гімназії № 2 Семенівської міської ради (керівник Наталія Білогрива) представила до участі у Зльоті проєкт «Сад з насінини». Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 15 червня 2023 року № 63 «Про підсумки Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців» команда нагороджена дипломом ІІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.