Практичний психолог Віта Біляєва та вчитель історії Вікторія Вишневська пройшли навчання у межах проєкту "Психологічне та соціально - емоційне навчання для українських шкіл", що розроблений освітньою фундацією " GoGlobal".

Дата: 09.01.2024 11:41

Це дало можливість на базі Семенівського ліцею #2 розпочати навчання та активну просвітницьку роботу до якої долучився наш творчий педагогічний колектив.

Робота програми "Коли світ на межі змін: Школа, чутлива до психічного здоров'я" побудований на основі чотирьох модулів.

Кожен учасник тренінгової програми по завершенні курсу отримає сертифікат. Це дає нам можливість ділитися досвідом роботи з колегами інших шкіл нашої громади.

У світі останніх подій роль школи та формат її роботи зазнали значних змін, тому впровадження концепції "Школи, чутливої до психічного здоров'я" має бути одним з пріоритетних завдань сучасної школи.