Тиждень "Мій ліцей відкритий для всіх"

Дата: 11.12.2023 08:53

11 грудня у Семенівському ліцеї №2 починається тиждень під гаслом "Мій ліцей відкритий для всіх".  Кожна дитина здатна відчувати і думати. Цінність дитини не залежить від її здібностей та досягнень - основні принципи інклюзивної освіти. Усі діти потребують підтримки і дружби ровесників. Справжня освіта може здійснюватися тільки в контексті реальних взаємин. Різноманітність посилює всі сторони життя дитини. Кожна дитина має право на спілкування і на те, щоб бути почутим.

Цінності інклюзивної освіти. Це визнання того,що всі діти можуть навчатися. Це робота зі всіма дітьми, незалежно від їх віку, національності, мови ,походження, особливостей розвитку. Це вдосконалення освітніх структур, систем і методик для забезпечення потреб всіх дітей. Це частина великої стратегії по створенню інклюзивного суспільства. Це динамічний процес, який знаходиться постійно в розвитку.

Девіз інклюзії.

Рівні можливості для кожного!

Навчаючись разом, діти вчатьсяжити разом.

І – індивідуальний підхід до дітей,

Н – наполегливість в здобутті знань,

К – користь для дитини,

Л – любов до дитини,