Правопорушення неповнолітніх і їх ннаслідки

Сьогодні, як ніколи, важлива співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота сприяє попередженню злочинності серед молоді, дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її  в майбутньому.

Тому, з метою ознайомлення учнів з видами і підставами адміністративної відповідальності за скоєння правопорушень в Семенівській гімназії № 2  17 березня відбулась зустріч  учнів 9 – 10 класів з представниками ювенальної провенції.

Під час зустрічі інспектор Новгород-Сіверського РВП Субота Юлія Олексіївна доступно та змістовно розповіла учням про адміністративну та кримінальну відповідальність, яка настає для підлітків та їх батьків за вчинення ними правопорушень. Нагадала про заборону вживання алкогольних напоїв та про шкідливість куріння. Адже часом необдуманий протиправний вчинок може перекреслити все життя.

Курсант Харківського Національного  Університету Субота Аліна Володимирівна окрім загальної теорії, нагадала учням  основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.

Працівники поліції дали змістовні відповіді на запитання, які виникали у учнів під час бесіди.

Такі профілактичні заходи та зустрічі з школярами дуже важливі і потрібні, адже спрямовані на виховання правової свідомості й культури у підростаючого покоління.

Заступник директора з виховної роботи Картамишева Н.В. подякувала працівникам поліції за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу та наголосила, що краще попередити будь яку неприємну ситуацію, а ніж потім її вирішувати.