A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Семенівська гімназія №2 Семенівської міської ради Чернігівської області

Протидія торгівлі людьми

18 жовтня відзначався  Європейський день боротьби з торгівлею людьми.
    Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої страждають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Тому, Європейським Парламентом був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

      З метою підвищити рівня поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, підвищення рівня обізнаності учасників освітнього процесу, педагогічних працівників щодо сучасних проявів торгівлі людьми в гімназії пройшли тренінгові заняття «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства», «Визначення проблеми торгівлі людьми»;

           Соціальний педагог закладу ознайомила учасників освітнього процесу   5-х та 11-х класів з проблемою торгівлі людьми, основними  способами втягнення дітей в торгівлю людьми, розглянули як уникнути цієї проблеми.

   
Для учнів 5 класів пройшов тренінг на тему:  «Не стань жертвою торгівлі людьми», «Незнайомі люди. Правила поведінки» «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська  позиція».  

  Учні 11-х класів взяли участь у занятті-тренінгу «Попередження торгівлі людьми». Під час якого старшокласники звернули увагу  на питання :

     -  актуальні дані по торгівлі українцями.;

- безпечне працевлаштування;

- туристична подорож за кордон;

 - торгівля людьми. Міф чи реальність?

-  поточні загрози, пов'язані з торгівлею людьми;

 -  що робити, якщо потрапив у біду;

 

                      

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора