Навчальний рік завершився для учнів, але не для вчителів

Колектив Семенівської гімназії №2 протягом 23-25 червня взяв участь у тренінгу «ФАНДРАЙЗИНГ ТА ГРАНТРАЙТИНГ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ» завдяки ГО “Агенція міських ініціатив", вчителі отримали сертифікати. Плануємо отримані знання використати для покращення освітнього процесу для учнів та вчителів всієї Семенівської громади

12:27 27.06.2023

Подяка рою "Соколята"

Подяка рою "Соколята" за участь в обласному етапі Всеукраїнського Фестивалю-огляду «Ватра» у рамках заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

12:23 27.06.2023

Вітаємо!

З 13 до 15 червня 2023 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців. Програма заходу включала: STEM-освіту з агробіологічного профілю (акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки, технології, технічну творчість та математику), профільні майстер-класи, презентація професійної майстерності, віртуальна екскурсійна програма. В рамках Зльоту відбувся: фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (онлайн).

12:21 27.06.2023

Тренінг з психологічної підтримки для підлітків

Нещодавно учні восьмих класів Семенівської гімназії 2 відвідали тренінг з психологічної підтримки для підлітків Семенівської громади. Заняття з психологічної допомоги пройшло в безпечній, дружній та теплій атмосфері. Діти, які вже давно навчаються дистанційно, мали можливість не тільки дізнатись щось нове про підтримку свого здоров'я, а й поспілкуватись з однокласниками в офлайні.

12:20 19.06.2023

Увага!!!

Загальні збори (конференція) колективу закладу відбудуться 19 червня 2023 року о 17 год. 30 хв. в онлайн-форматі

08:24 31.05.2023