A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Семенівська гімназія №2 Семенівської міської ради Чернігівської області

Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства»

Дата: 10.12.2021 16:40
Кількість переглядів: 40

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства».
Основними завданнями акції є: привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
 

В рамках проведення акціїї, з метою надання інформації про те, як можна захистити себе, свою гідність, і свої права,  з учнями початкових класів проведені години  спілкування на тему: «Геть насильство над дітьми»,   організовано  перегляд мультфільмів про права дитини, проведені  цікаві ігри та тренінги.  Діти прийняли участь  у виставці малюнків "Ми - проти насильства!"

Учні 5-11 класів  переглянули відеоролики щодо Конвенції ООН з прав дитини стосовно профілактики насилля. Також    представлені матеріалами, які було підготовлено та адаптовано у межах проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні»:

 1. Відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш» щодо попередження сексуального насильства щодо дітей у колі довіри;
 2. Буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді
 3. Відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань у спорті
 4. Відеоролик  «Ми – проти насильства» 
 5. Серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»:
 6. Захист дітей онлайн;
 7. Сексуальний шантаж;
 8. Секстинг;
 9. Секс-чатинг;
 10. Грумінг;
 11. Зображення сексуального характеру, що використовуються для помсти.
 12. Усі матеріали Проєкту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні», доступні на сайті Офісу Ради Європи, які можуть використовуватися педагогічними працівниками, соціальними педагогами, практичними психологами під час проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо запобігання насильства.

     

Пам'ятайте! Потрібно бути уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора