Тиждень протидії булінгу.

Дата: 28.09.2021 16:54

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в Семенівській гімназії №2  протягом 13 – 17 вересня 2021 року психологічною службою закладу  проведено ряд цікавих та корисних заходів.

А саме:

• Бесіда з елементами тренінгу в 5-А, 5-Б, класах на тему «Давайте дружно жити»
  • Виховна година, сторітелінг «Зупиніться! Моя історія про булінг та кібербулінг» - для учнів 6-х класів
  • Тренінг  «Шкільний булінг і кібербулінг»  (8-А,8-Б,)
  • Урок-дискусія у 9-х,10-х класах на тему «Булінг та його прояви»
  • Перегляд та обговорення відеороликів  "Як не стати жертвою кібербулінгу» (9-11 кл.);
  • Зустріч з представником  ювенальної превенції  Суботою Ю.О.  (8-А, 8-Б класи)

Проведені заходи були спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про поняття «булінгу» і його різновиди, відповідальність за вчинення, протидію та профілактику цього явища в школі.