Ваша перемога - це крок до найочікуванішої перемоги!!!

Дата: 14.07.2022 14:44

Гімназисти є постійними активними учасниками Малої академії наук. У цьому навчальному році на конкурс було представлено дві роботи: "Кожне сільце має своє слівце, або Місцеві діалекти Семенівщини" (учениця 11 класу Ятчук Анна, керівник Ятчук О.М.) та "Масове знищення євреїв Семенівки" (учениця 10 класу Шкурат Дарія, керівник Карпенко Є.Л.).

На ІІ (обласному) етапі конкурсу Ятчук Анна здобула Диплом ІІІ ступеня, а Шкурат Дарія - Диплом учасника. Нехай цей досвід для Вас, наші юні дослідниці та наставники, стане поштовхом до самовдосконалення та черговою сходинкою до нових звершень.

Ятчук Анна свій дослідницький проєкт також представляла на ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу й виборола Диплом ІІІ ступеня. Щиро вітаємо Анну та Оксану Миколаївну з перемогою. Бажаємо подальших творчих успіхів та здобутків. Рухайтеся тільки вперед і досягайте своєї мрії. Ваша перемога - це крок до найочікуванішої перемоги!!!