Наші досягнення

Завдяки активній співпраці учнівського та педагогічного колективів маємо певні здобутки.  Щорічно є призери I (районного) та II (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад. За дев'ять останніх років гімназисти отримали 56 дипломів на  обласному етапі. Серед них є учасники  IV (Всеукраїнського) етапу .

На врученні Диплома  І ступеня – Левченко Ілля (IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, 2016 р.)

Учасник IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії  Багнюк Діана (2016 р.)

Неодноразовий  переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови (2014 р., 2016 р.) та майстер спорту з хортингу Меднікова Марина (2017 р.).

Неодноразовий  переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2013 р., 2014 р., 2015 р.) та кандидат у майстри спорту з хортингу (2015 р.) Дейнеко Олексій.

Учасник IVетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології Мосунов Богдан (2013 р.)

Упродовж  останніх років на базі закладу функціонують гуртки ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», щорічно діє шкільне науково – учнівське товариство «Пошук». За останні дев'ять років гімназисти отримали 14 дипломів на обласному етапі.

На врученні Диплома ІІІ ст. - Дацюк Катерина (Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, 2018 р.)

Учасники IVетапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково – дослідницьких робіт МАН Куропко Аліна, Мосунов Богдан (2013 р.)

Учасник Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН - Мосунов Богдан (2013 р.)

Переможець обласного етапу конкурсу–захисту науково- дослідницьких робіт Левченко Ілля, та науковий керівник Бузунко П.А. були запрошені на Міжнародний науково–практичний семінар «Пріоритети наукової цінності природно-заповідних територій Полісся», що відбувся на базі Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка (2015 р.)

Щороку учні гімназії є активними учасниками творчих конкурсів та мають певні здобутки. Серед них є переможці Всеукраїнських творчих конкурсів.

Переможець Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої!" Бодялова Ангеліна (2018 р.)

Переможець Всеукраїнського конкурсу творчості "За нашу свободу" Климович Богдан (2018 р.)

На врученні Диплома переможця - В.Асмаковський (Всеукраїнський конкурс «Юний дослідник»)

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Людина та ліс" Толочна Анна (2014 р.)

І місце у першому турі обласного чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват,  інтелект!» серед школярів Чернігівської області (2013 р.)

Переможцями та лауреатами обласного Всеукраїнського  конкурсу„Об’єднаймося ж, брати мої!” стали: Сокол Ілона, Івичук Соломія та Байдалюк Ірина.

Друге місце у Всеукраїнському конкурсі „Шевченко в серці моєму” посіла Ятчук Анжела, Власенко Вікторія зайняла 3 місце на обласному етапі-захисту науково-дослідницьких робіт при МАН

Івичук Соломія стала переможцем радіоконкурсу на кращий публіцистичний твір, присвячений Дню незалежності України.