Платформа для дистанційного навчання - Нові знання

РОЗКЛАД ОНЛАЙН-УРОКІВ (ZOOM)

Організація освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання

З 01.11.2021 року для учнів 5 – 11 класів продовжується освітній процес із застосуванням технологій дистанційного навчання.

Педагогічний колектив Семенівської гімназії2  здійснює  освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання відповідно до чинного розкладу.

Дистанційне навчання здійснюється згідно з  освітньою програмою закладу освіти та забезпечує виконання суб’єктами дистанційного навчання державних стандартів освіти.

Педагогічні працівники самостійно визначають режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі).

Синхронний режим:

Це “прямий ефір”, дитина контактує через засоби зв’язку безпосередньо з учителем( Zoomплатформа для організації відеоконференцій).

Дозволяє підтримати дітей. Це спричиняє розуміння дитиною, що вона долучена до спільного процесу.

Асинхронний режим:

Потребує самостійного планування або планування за допомогою вчителя, дедлайнів.

Може відбуватися через електронне листування.

Доступ до уроків, які не потребують онлайн-спілкування між учителем та учнями, здійснюється відповідно до розкладу уроків та дзвінків для учнів 5-11 класів, завдання розміщуються на платформі «Нові знання». У разі організації освітнього процесу в режимі реального часу ( за допомогою  Zoom), вчитель завчасно надсилає посилання на конференції у групах Viber.

Нагадуємо, що під час дистанційного навчання здійснюється оцінювання результатів навчання здобувачів освіти їх учителями. Тому рекомендуємо відповідально та ретельно виконувати вказівки педагогів, вчасно готувати домашнє завдання та проходити електронне тестування!

Інформуємо про те, що  у разі відсутності учня  протягом 10 робочих днів з невідомих причин, заклад освіти інформує про це відповідну службу у справах дітей («Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти», затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 08 вересня 2020 року № 1115 ч.І п.13).

За рішенням педагогічної ради дистанційне навчання відбувається з використанням :

• Zoom– платформи  для  проведення  онлайн занять.
  • Платформи «Нові знання», застосунку «Viber »   для  дистанційної роботи  з  класом.

Також пропонуємо використовувати платформу для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів – Всеукраїнська школа онлайн

Дистанційне навчання  організовується відповідно до:

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08 вересня 2020 року № 1115 ;

– листа Міністерства освіти і науки України від 02.11.2020 № 1/9-609  “Щодо організації дистанційного навчання”